Dron v realitách aneb okolí nemovitosti prodává!

Je to velmi jednoduché, pokud slibuji majiteli prodej za nejvyšší reálnou tržní cenu, je potřeba využívat veškeré možné moderní technologie. Mnoho makléřů stále nevyužívá tuto technologie, já si ale velmi brzy uvědomil, že využívání dronu v realitách je nezbytné pro zvýšení atraktivity nemovitosti, ale také pro ukázání příležitostí, která daná nemovitost nabízí. Jedná se o velmi silný moderní nástroj, který je potřeba využívat. 

Každého budoucího kupujícího zajímá kromě nemovitosti také okolí. Pro lepší představení jsou záběry z ptačí perspektivy přijatelnější, více vypovídající a zábavnější. Ale hlavně vedou ke zvýšení tržní ceny nemovitosti. 

Proč já využívám záběry z dronu v realitách?

– díky tomu vydělám majiteli více peněz z prodeje

– značné zvýšení atraktivnosti inzerce nemovitosti

– ukázka příležitostí, které nabízí okolí nemovitosti

– některé nemovitosti jdou “prodat” pouze z ptačí perspektivy (např. pozemky …)

Jak už o mně víte, na každou odbornou část procesu prodeje si najímám odborníky (homestaging, fotky, video, právní služby, …). A to stejné platí i u záběrů z dronu.

Dnes už používání dronu podléhá zákonům. Je potřeba mít oprávnění, někdy i povolení letu do určitých oblastech ale hlavně to nejdůležitější, umět to. Pokud chci pro výstup do inzerce atraktivní a zajímavé záběry, tak často pilot musí manévrovat v omezujících prostorech. Chci opravdu kvalitní výstup, a proto spolupracuji se profesionály z RealDrones, kteří jsou držitelem povolení k provádění leteckých prací – video a foto z dron s licencí. 

A co na závěr?

S využitím moderní technologie, konkrétně záběrů z dronu prodám Vaši nemovitost za větší peníze. Samozřejmě, pouze záběry z dronu nestačí ale jsou nezbytné pro dotvoření moderní a lákavé prezentace Vaší nemovitosti.

Dejte mi vědět a za chvilku posílám tým s dronem k Vám :).