Americký investor má zájem o naši nemovitost!

Rád bych se s Vámi podělil o velkou zkušenost, když jsem měl tu čest řešit business s Americkým investorem z Los Angeles u nás v České Republice, konkrétně v Rumburku. Jste připraveni? Jdeme na to. 
Najednou zvoní telefon a ozve se “I am Mr. H. and I am from Los Angeles … tak se trošku zamyslíte, zda se Vám to nezdá…No, pojďme pěkně postupně.
S kolegou Dušan Měchura, Exkluzivní realitní poradce, kterému tímto i děkuji za obrovskou zkušenost a mentoring, nabízíme rekreační nemovitost v Rumburku  a právě o tuto krásu se zajímá náš americký investor. Kdo by si to, kdo pomyslel, viďte.
 
Cca před měsícem započaly jednání o možnostech realizace prohlídky. Klientovi jsme pomohli se zařízením všeho potřebného a minulý týden se konečně osobně potkali.
Po více než 20hodinovém cestování klienta a jeho ženy jsme je pozvali na pořádné české jídlo a pivo. Hádejte, co se servírovalo. Byl to guláš a k tomu vychlazená 11náctka.
 
Jednalo se o velmi přátelské setkání a hezký večer, kde jsme probrali naše životní cesty, sny ale taky plány do budoucna. Kolem půlnoci jsme přišli na hotel a šli spát.
 
Ráno nastal den D, společná snídaně a pak už se šel dělat business. To, proč klient přiletěl až z Ameriky.
Prohlídka proběhla na výbornou, klientovi se nemovitost velmi líbí, navíc si padl do oka i s majitelem, což je vždycky fajn.
 
Aktuálně čekáme na stanovisko odhadce a možnosti financování.
 
Věříme, že vše dopadne dobře a budeme moci dopřát realizaci snu tomuto americkému investorovi. Nic ještě není jasné, kor, když máme další 2 zájemce na prohlídku.
Po prohlídce jsme ještě s klientem povykládali, ano zase u piva, předali nějaké typy na výlety a v přátelské atmosféře se rozloučili.
A pokud Vás zajímá, proč americký investor zvažuje koupi nemovitosti zrovna v Česku, tak si ještě chvilku počkejte.
 
Jak tuto část příběhu zakončit?
 
Člověk nikdy neví, kam a za kým nás svět zavede. Buďme k sobě féroví a přátelští.
 
Jo a abych nezapomněl, když jsme byli na 1. večeři v restauraci, tak po otázce, zda jsme Románek – Měchura Reality, TI, kteří mají prohlídku s americkým investorem odpověděli ano, tak nás rovnou poprosili o schůzku s tématem prodeje jejich hotelu. Půjdeme do toho? Co myslíte?
 
Ať tohle dopadne jakkoliv, ještě jednou děkuju kolegovi Dušanovi Měchurovi za tuto zkušenost.